Біріңғай қоңырау шалу телефоны

8 (7142) 22-94-95

Бас дәрігердің қабылдау бөлмесі

Шұғыл психологиялық көмек көрсету телефоны

Емханада 8(7142)22-53-62 шұғыл психологиялық көмек телефоны жұмыс істейді.

Сіз емхананың жұмысын ұйымдастыру, сондай-ақ көрсетілетін медициналық қызметтердің сапасы бойынша кез келген сұрақтармен жүгіне аласыз:

Құпиялылыққа кепілдік беріледі.
Сіздің қоңырауыңыз назардан тыс қалмайды

Біріңғай қоңырау шалу телефоны

Пациенттерді қолдау қызметі

8 (7142) 22-94-95

Бас дәрігердің қабылдау бөлмесі

Шұғыл психологиялық көмек көрсету телефоны

Емханада 8(7142)22-53-62 шұғыл психологиялық көмек телефоны жұмыс істейді.

Құпиялылыққа кепілдік беріледі
Сіздің қоңырауыңыз назардан тыс қалмайды
Мамандандырылған көмек көрсету бөлімшесі

Мамандандырылған көмек бөлімшесі.

Мамандандырылған көмек бөлімі А корпусының екінші қабатында орналасқан.

Бөлімшеде хирург, травматолог, уролог, стоматолог, онколог окулист, маммолог, эндоскринолог, ЛОР дәрігер, кардиолог невропатолог, сурдолог дәрігерлер қабылдайды. Сонымен қатар бөлімшеде балалар мамандары да қабылдайды: хирург, травматолог, эндокринолог, кардиолог невропатолог.

Барлығы дәрігерлер-22 адам. жоғары санатты - 6 адам, бірінші санатты - 3 адам, екінші санатты - 3 адам.

Сондай-ақ, аурухана парақтарын шығару кабинеті бар. Амбулаториялық хирургия орталығы бар. Амбулаториялық хирургия орталығында теріге және тері астындағы тіндерге операциялар жасалады: атером, гигром, липом, фибром, невус, папилломалар, жүрекшелер және т.б. Сонымен қатар гинекологиялық манипуляциялар: диагностикалық қыру. Операциялық блокта аппаратура бар: 1 операциялық үстел, гинекологиялық кресло, коагулятор, риноскопиялық тіреуіш. Сондай-ақ операциялық блокта операциядан кейін пациенттерді бақылауға арналған палата бар, дәрігерлік ординаторлық, операциялық, операцияға дейінгі, құрал-саймандарды өңдеуге арналған бөлме, құрал-саймандарды сақтауға арналған бөлме, инвентарлық, жуынуға арналған бөлмесі, жеке санитариялық торап, құрал-саймандарды өңдеуге арналған бөлме бар.

Окулист кабинетінде офтальмологиялық комбайн бар. Бұл комбайнда көру өткірлігі тексеріледі. Авторефрактометр-көздің рефракциясын, көзілдірікті таңдауды, кератометрияны, биомикроскопияны анықтау үшін.

ЛОР кабинетінде оториноларингологиялық комбайн да бар. Бұл комбайнда пациентті тексеру жүргізіледі, күкірт тығындары жуылады, лакундар, үрлеу, жуу, пневмомассаж.

Тіс дәрігерінің кабинеті бірінші қабатта орналасқан. Стоматология дәрігерлері науқастарға консультативтік қабылдау жүргізеді. Балалар дәрігері кариесті, пульпитті емдеумен, сүт тістерін алып тастаумен айналысады. Ересек тұрғындарға рентген диагностикасы және тістерді жою бойынша қызметі көрсетіледі.